Panoramy sferyczne 360

Panoramy sferyczne 360o to najlepszy sposób zaprezentowania danego miejsca przez internet. Panoramy sferyczne w przeciwieństwie do zwykłych zdjęć, nie są ograniczone żadnym kadrem. Dają odbiorcy możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, poczucia atmosfery danego miejsca oraz nieograniczonego czerpania informacji o nim w ciekawy sposób.


Wycieczki wirtualne

Wirtualna wycieczka to zestaw interaktywnych panoram 360o połączonych w jedną całość, przedstawiających jeden obiekt lub wnętrze. Usługa ta pozwala Klientom poczuć się tak, jakby właśnie znajdowali się w danym miejscu. Profesjonalnie przygotowana wycieczka wyposażona jest w listę lub miniaturki graficzne miejsc, w których znajdują się następne panoramy. Takie rozwiązanie pozwala na oglądanie miejsc w dowolnej kolejności i swobodne poruszanie się po interesujących lokalizacjach.


Dla kogo

Biura, firmy handlowo - usługowe, restauracje, kawiarnie, szkoły, uczelnie, muzea, kościoły... to produkt dla wszystkich, którzy wirtualnie chcą przedstawić i zachęcić potencjalnych gości, klientów czy uczniów. Olbrzymią zaletą wirtualnych wycieczek jest to, że za ich pomocą można zaprezentować każde wnętrze, a także okolicę na zewnątrz. Zdjęcia do panoram można wykonać zarówno w dzień jak i w nocy, nawet skąpe oświetlenie w miejscach takich jak klub czy restauracja nie jest problemem. Gotowa wycieczka składa się wyłącznie ze zdjęć wysokiej jakości, które nasi pracownicy wykonują profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Mogą mieć więc Państwo pewność, że wirtualna wycieczka będzie idealnie prezentowała Państwa obiekt i zachęci Klientów do odwiedzenia go w rzeczywistości.